Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > MLZ2012M6R8WT000
MLZ2012M6R8WT000
MLZ2012M6R8WT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MLZ2012M6R8WT000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MLZ2012M6R8WT000
Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 350MA 400 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela MLZ2012M6R8WT000 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 350MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1699738 pcs Podatkovni list MLZ2012 Series, Commercial
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Shielded
Serija MLZ Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-6402-2
MLZ2012M6R8W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 350mA 520 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Trenutna ocena 350mA Tok - nasičenost 220mA