Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > MLZ2012N100LTD25
MLZ2012N100LTD25
MLZ2012N100LTD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MLZ2012N100LTD25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MLZ2012N100LTD25
Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 500MA 390 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela MLZ2012N100LTD25 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 500MA 390 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1336207 pcs Podatkovni list MLZ2012 Series, Automotive
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ščitenje Shielded
Serija MLZ Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-16376-2
MLZ2012N100LTD25-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 390 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 110mA