Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > NLCV25T-R22M-PFR
NLCV25T-R22M-PFR
NLCV25T-R22M-PFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NLCV25T-R22M-PFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NLCV25T-R22M-PFR
Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 220NH 1.69A 50 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela NLCV25T-R22M-PFR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 220NH 1.69A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 812576 pcs Podatkovni list NLCV25-PFR Series, Commercial
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija NLCV-PF Ocene -
Q @ Frek 5 @ 25.2MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1008 (2520 Metric) Druga imena 445-6455-2
NLCV25TR22MPFR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 400MHz natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.69A 60 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 1.69A