Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > NLCV25T-R33M-PFR
NLCV25T-R33M-PFR
NLCV25T-R33M-PFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NLCV25T-R33M-PFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NLCV25T-R33M-PFR
Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330NH 1.48A 65 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela NLCV25T-R33M-PFR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330NH 1.48A 65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 574250 pcs Podatkovni list NLCV25-PFR Series, Commercial
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija NLCV-PF Ocene -
Q @ Frek 5 @ 25.2MHz Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1008 (2520 Metric) Druga imena 445-6456-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 300MHz natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 1.48A 78 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max Trenutna ocena 1.48A