Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Posamezni > S15KCHR7G
S15KCHR7G
S15KCHR7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S15KCHR7G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S15KCHR7G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3400 pcs
Product parameter
številka dela S15KCHR7G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 261017 pcs Podatkovni list S15GC - S15MC
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 15A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 800V Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 800V 15A Surface Mount DO-214AB (SMC) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 800V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz