S15MLWHRVG
S15MLWHRVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S15MLWHRVG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S15MLWHRVG
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela S15MLWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 825639 pcs Podatkovni list S15DLW - S15MLW
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 1.5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOD-123W
Druga imena S15MLWHRVGDKR Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1000V 1.5A Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 1000V Tok - Povprečni popravek (Io) 1.5A
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz