Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM62-2815330MLFTR
HM62-2815330MLFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM62-2815330MLFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM62-2815330MLFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 33UH 210MA 1.25 OHM
Product parameter
številka dela HM62-2815330MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 33UH 210MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4772 pcs Podatkovni list HM62 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM62 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 1.25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost 350mA