Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM62-3214150MLFTR
HM62-3214150MLFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM62-3214150MLFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM62-3214150MLFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 15UH 680MA 696 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM62-3214150MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 15UH 680MA 696 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4415 pcs Podatkovni list HM62 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM62 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 696 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 696 mOhm
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost 920mA