Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM65-M2R5LFTR13
HM65-M2R5LFTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM65-M2R5LFTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM65-M2R5LFTR13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 2.5UH 12A 6 MOHM SMD
Product parameter
številka dela HM65-M2R5LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 2.5UH 12A 6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4690 pcs Podatkovni list HM65 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM65 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 mOhm Max
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost -