Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM65-P1R2LFTR13
HM65-P1R2LFTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM65-P1R2LFTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM65-P1R2LFTR13
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1.2UH 18A 2.5 MOHM SMD
Product parameter
številka dela HM65-P1R2LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1.2UH 18A 2.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4961 pcs Podatkovni list HM65 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija HM65 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 18A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max
Trenutna ocena 18A Tok - nasičenost -