Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM66-15100LFTR7
HM66-15100LFTR7
HM66-15100LFTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM66-15100LFTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM66-15100LFTR7
Proizvajalec TT Electronics/BI Magnetics
Opis FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM
Product parameter
številka dela HM66-15100LFTR7 Proizvajalec TT Electronics/BI Magnetics
Opis FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4675 pcs Podatkovni list HM66 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Napetost - razčlenitev -
Uporaba Shielded Tip Wirewound
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) Serija HM66
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene -
Polarizacija Nonstandard Druga imena 987-1206-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca HM66-15100LFTR7
Višina - sedež (maks.) 0.073" (1.85mm) Vrsta strojne opreme 10µH
Frekvenca - preskus - Frekvenca - Samozadostna 210 mOhm Max
Razširjen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 210 mOhm Max Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena - Opis FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM
Čas zamude 100kHz DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 550mA Tok - nasičenost -