Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM66-154R7LFTR7
HM66-154R7LFTR7
HM66-154R7LFTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM66-154R7LFTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM66-154R7LFTR7
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 900MA 105 MOHM
Product parameter
številka dela HM66-154R7LFTR7 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 900MA 105 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4255 pcs Podatkovni list HM66 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) Ščitenje Shielded
Serija HM66 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.073" (1.85mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 105 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost -