Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM78-45680LFTR
HM78-45680LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM78-45680LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM78-45680LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
Product parameter
številka dela HM78-45680LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4181 pcs Podatkovni list HM78 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija HM78 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Shielded Inductor 1.5A 220 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 1.5A Tok - nasičenost -