Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HM78-50120LFTR
HM78-50120LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HM78-50120LFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HM78-50120LFTR
Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HM78-50120LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4943 pcs Podatkovni list HM78 Model
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija HM78 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Shielded Inductor 3.5A 27 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost -