Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > W24-10KJI
W24-10KJI
W24-10KJI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi W24-10KJI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela W24-10KJI
Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 10K OHM 14W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela W24-10KJI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 10K OHM 14W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4609 pcs Podatkovni list W20 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±75ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm) Serija W20
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 14W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 985-1178 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±5% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound