Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > W24-2K2JI
W24-2K2JI
W24-2K2JI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi W24-2K2JI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela W24-2K2JI
Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 2.2K OHM 14W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela W24-2K2JI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 2.2K OHM 14W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32652 pcs Podatkovni list W20 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±75ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm) Serija W20
Odpornost 2.2 kOhms Moč (Watts) 14W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 985-1176
W242K2JI
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
natančen opis 2.2 kOhms ±5% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound