Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TYEAPCSANF-40.000000
TYEAPCSANF-40.000000
TYEAPCSANF-40.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYEAPCSANF-40.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYEAPCSANF-40.000000
Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 40MHZ 3.3V CLP SW SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela TYEAPCSANF-40.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 40MHZ 3.3V CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija TY Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave Druga imena 1664-1291-1
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±1.5ppm
Pogostost 40MHz natančen opis 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 2.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -