Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TYEBBLSANF-30.000000
TYEBBLSANF-30.000000
TYEBBLSANF-30.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYEBBLSANF-30.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYEBBLSANF-30.000000
Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 30.0000MHZ CLP SW SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TYEBBLSANF-30.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 30.0000MHZ CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija TY Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1ppm Pogostost 30MHz
natančen opis 30MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.5mA