Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TYETCLSANF-24.000000
TYETCLSANF-24.000000
TYETCLSANF-24.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYETCLSANF-24.000000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYETCLSANF-24.000000
Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TYETCLSANF-24.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija TY Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±2ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA