Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB822K
CAL45VB822K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB822K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB822K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 8.2MH 50MA 125 OHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB822K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 8.2MH 50MA 125 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5315 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB822K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 822K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz
Induktivnost 8.2mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 125 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 125 Ohm Max Trenutna ocena 50mA
Tok - nasičenost 75mA