Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB820K
CAL45VB820K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB820K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB820K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 82UH 620MA 920 MOHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB820K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 82UH 620MA 920 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5311 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB820K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 820K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 920 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max Trenutna ocena 620mA
Tok - nasičenost 620mA