Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB4R7K
CAL45VB4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB4R7K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB4R7K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela CAL45VB4R7K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125664 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB4R7K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 587-5491-1
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 79 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 79 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 2.8A