Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB470K
CAL45VB470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB470K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB470K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 870MA 520 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CAL45VB470K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 47UH 870MA 520 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5720 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB470K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 470K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 520 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Trenutna ocena 870mA
Tok - nasičenost 890mA