Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB330K
CAL45VB330K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB330K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB330K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1A 370 MOHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB330K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1A 370 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5245 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB330K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 330K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 370 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max Trenutna ocena 1A
Tok - nasičenost 1A