Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB272K
CAL45VB272K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB272K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB272K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.7MH 90MA 36 OHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB272K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.7MH 90MA 36 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5160 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB272K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 272K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz
Induktivnost 2.7mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 36 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 36 Ohm Max Trenutna ocena 90mA
Tok - nasičenost 110mA