Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB220K
CAL45VB220K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB220K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB220K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 22UH 1.2A 280 MOHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB220K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 22UH 1.2A 280 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5444 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB220K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 220K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 280 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.2A