Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB222K
CAL45VB222K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB222K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB222K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2MH 110MA 36 OHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB222K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2MH 110MA 36 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4092 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB222K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 222K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz
Induktivnost 2.2mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 36 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 36 Ohm Max Trenutna ocena 110mA
Tok - nasičenost 130mA