Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB180K
CAL45VB180K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB180K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB180K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 18UH 1.25A 240 MOHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB180K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 18UH 1.25A 240 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4875 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB180K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 180K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.25A 240 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Trenutna ocena 1.25A
Tok - nasičenost 1.25A