Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB103K
CAL45VB103K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB103K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB103K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10MH 45MA 155 OHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB103K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10MH 45MA 155 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4027 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB103K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 103K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz
Induktivnost 10mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10mH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 155 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 155 Ohm Max Trenutna ocena 45mA
Tok - nasičenost 65mA