Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CAL45VB121K
CAL45VB121K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CAL45VB121K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CAL45VB121K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 120UH 490MA 1.6 OHM TH
Product parameter
številka dela CAL45VB121K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 120UH 490MA 1.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4361 pcs Podatkovni list CA Series, Axial Leaded InductorsCAL45VB121K Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija CA, L Type Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena LA CAL 45VB 121K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 1.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Trenutna ocena 490mA
Tok - nasičenost 550mA