Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LAV35VB150K
LAV35VB150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAV35VB150K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAV35VB150K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 330MA 1.3 OHM TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LAV35VB150K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 15UH 330MA 1.3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5698 pcs Podatkovni list LA, LH Radial Leaded Inductors
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija LA, V Type Ocene -
Q @ Frek 50 @ 2.52MHz Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena LA LAV 35VB 150K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 15µH Unshielded Inductor 330mA 1.3 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Trenutna ocena 330mA