Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LAV35VB330K
LAV35VB330K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAV35VB330K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAV35VB330K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 235MA 1.8 OHM TH
Product parameter
številka dela LAV35VB330K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 235MA 1.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4879 pcs Podatkovni list LA, LH Radial Leaded Inductors
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija LA, V Type Ocene -
Q @ Frek 50 @ 2.52MHz Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena LA LAV 35VB 330K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 11MHz natančen opis 33µH Unshielded Inductor 235mA 1.8 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 235mA