Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LAV35VB3R3K
LAV35VB3R3K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAV35VB3R3K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAV35VB3R3K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 3.3UH 610MA 280 MOHM
Product parameter
številka dela LAV35VB3R3K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 3.3UH 610MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4928 pcs Podatkovni list LA, LH Radial Leaded Inductors
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija LA, V Type Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.96MHz Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena LA LAV 35VB 3R3K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 35MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 610mA 280 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 610mA