Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > LAV35VB680K
LAV35VB680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LAV35VB680K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LAV35VB680K
Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 68UH 170MA 2.8 OHM TH
Product parameter
številka dela LAV35VB680K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 68UH 170MA 2.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4373 pcs Podatkovni list LA, LH Radial Leaded Inductors
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija LA, V Type Ocene -
Q @ Frek 50 @ 2.52MHz Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena LA LAV 35VB 680K
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.5MHz natančen opis 68µH Unshielded Inductor 170mA 2.8 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Trenutna ocena 170mA