830A0065-03
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 830A0065-03 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 830A0065-03
Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 20W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4349 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 830A0065-03 Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4349 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 20VAC
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija -
Serija 830A Področje uporabe North America
Moč (Watts) 20W Izhodni priključek Screw Terminal
Druga imena 830A0065-03B
MT7114
delovna temperatura -
Brez porabe energije - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 5-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 20VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 1A