830A0067-03
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 830A0067-03 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 830A0067-03
Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 830A0067-03 Proizvajalec Tamura
Opis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5951 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 24VAC
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija -
Serija 830A Področje uporabe North America
Moč (Watts) 20W Izhodni priključek Screw Terminal
Druga imena 830A0067-03B
MT7116
delovna temperatura -
Brez porabe energije - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 5-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 24VAC 830mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 830mA
Dolžina kabla - Odobritve -
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
  • del #:830A