AAD130-3244
AAD130-3244
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AAD130-3244 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AAD130-3244
Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 80W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AAD130-3244 Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4207 pcs Podatkovni list AAD130 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -12V
Napetost - izhod 3 12V Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.14" W x 1.25" H (127.0mm x 79.8mm x 31.8mm)
Serija AAD130 Moč (Watts) 80W (130W Forced Air)
Druga imena AAD130-3244-A
AAD1303244
MT7334
delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število izhodov 4 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 14A, 16A, 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 14A, 16A, 1.5A, 1.5A Odobritve CE