AAD130-3464
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AAD130-3464 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AAD130-3464
Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CNVRTR 5V 12V 24V -12V 80W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AAD130-3464 Proizvajalec Tamura
Opis AC/DC CNVRTR 5V 12V 24V -12V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4630 pcs Podatkovni list AAD130 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -12V
Napetost - izhod 3 24V Napetost - izhod 2 12V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.14" W x 1.25" H (127.0mm x 79.8mm x 31.8mm)
Serija AAD130 Moč (Watts) 80W (130W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število izhodov 4
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti PFC, Remote Sense, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V 24V -12V 14A, 5A, 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 14A, 5A, 1.5A, 1.5A