Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > T1008-10NG
T1008-10NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T1008-10NG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T1008-10NG
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T1008-10NG Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5048 pcs Podatkovni list T1008 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija T1008 Ocene -
Q @ Frek 50 @ 500MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1008 (2520 Metric) delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm) Frekvenca - Samozadostna 4.1GHz
natančen opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 80 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -