Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > T1008-1R5G
T1008-1R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T1008-1R5G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T1008-1R5G
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 1.5UH 330MA 2.3 OHM
Product parameter
številka dela T1008-1R5G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 1.5UH 330MA 2.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4744 pcs Podatkovni list T1008 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija T1008 Ocene -
Q @ Frek 25 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm) Frekvenca - Samozadostna 200MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 2.3 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost -