Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > T1008-3R9G
T1008-3R9G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T1008-3R9G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T1008-3R9G
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM
Product parameter
številka dela T1008-3R9G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4613 pcs Podatkovni list T1008 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija T1008 Ocene -
Q @ Frek 20 @ 25MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 5.26 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 5.26 Ohm Max
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost -