Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > T1008-5R6G
T1008-5R6G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T1008-5R6G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T1008-5R6G
Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 5.6UH 240MA 8.38 OHM
Product parameter
številka dela T1008-5R6G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 5.6UH 240MA 8.38 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5514 pcs Podatkovni list T1008 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric)
Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija T1008 Ocene -
Q @ Frek 20 @ 7.9MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 8.38 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 8.38 Ohm Max
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -