Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF antene > TG.22.0112.HT
TG.22.0112.HT
TG.22.0112.HT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TG.22.0112.HT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TG.22.0112.HT
Proizvajalec Taoglas
Opis RF ANT 1.5GHZ WHIP RA SMA MALE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela TG.22.0112.HT Proizvajalec Taoglas
Opis RF ANT 1.5GHZ WHIP RA SMA MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6356 pcs Podatkovni list TG.22.0112.HT Spec
Kategorija RF / IF in RFID VSWR 2.3
Prekinitev Connector, SMA Male Serija -
Povratna izguba - Moč - maks 20W
Pakiranje Bulk Druga imena 931-1295
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 1.764" (44.80mm) Gain 0dBi
Frekvenčni razpon 800MHz ~ 2.2GHz Skupina frekvenc Wide Band
Frekvenca (sredina / pas) 1.5GHz Lastnosti -
natančen opis 1.5GHz CDMA, GSM, UMTS Whip, Right Angle RF Antenna 800MHz ~ 2.2GHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount Aplikacije CDMA, GSM, UMTS