TG.35.8113
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TG.35.8113 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | TG.35.8113 |
|---|---|
| Proizvajalec | Taoglas |
| Opis | RF ANT 700MHZ/850MHZ WHIP TILT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | TG.35.8113 | Proizvajalec | Taoglas |
|---|---|---|---|
| Opis | RF ANT 700MHZ/850MHZ WHIP TILT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5326 pcs | Podatkovni list | TG.35.8113 Spec |
| Kategorija | RF / IF in RFID | VSWR | - |
| Prekinitev | Connector, SMA Male | Serija | APEX II |
| Povratna izguba | - | Moč - maks | 5W |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 931-1363 Q8810105 TG.35.8113-ND |
| Število pasov | 10 | Tip montaže | Connector Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Višina (maks.) | 8.740" (222.00mm) | Gain | 4.42dBi, 1.59dBi, 3.15dBi, 2.7dBi, 4.93dBi, 4.43dBi, 2.55dBi |
| Frekvenčni razpon | 698MHz ~ 960MHz, 1.565GHz ~ 1.612GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.8GHz ~ 6GHz | Skupina frekvenc | Wide Band |
| Frekvenca (sredina / pas) | 700MHz, 850MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 5.8GHz | Lastnosti | - |
| natančen opis | 700MHz, 850MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 5.8GHz CDMA, DCS, EDGE, GLONASS, GPRS, GPS, GSM, HSDPA, HSPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Wi-Fi Whip, Tilt RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.565GHz ~ 1.612GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.8GHz ~ 6GHz 4.42dBi, 1.59dBi, 3.15dBi, 2.7dBi, 4.93dBi, 4.43dBi, 2.55dBi Connector, SMA Male Connector Mount | Aplikacije | CDMA, DCS, EDGE, GLONASS, GPRS, GPS, GSM, HSDPA, HSPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Wi-Fi |