Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Spiral Wrap, razširljiv Sleeving > F6N0.50CW150
F6N0.50CW150
F6N0.50CW150
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F6N0.50CW150 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F6N0.50CW150
Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 150' CLEAR/WHT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 918 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela F6N0.50CW150 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 150' CLEAR/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 918 pcs Podatkovni list F6 Series Datasheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer -
Debelina stene 0.025" (0.64mm) Atributi atributov Split Flexible Tube
Tip Self Wrap Serija F6®
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Zaščita tekočin -
Dolžina 150' (45.72m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen -