Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Spiral Wrap, razširljiv Sleeving > F6N0.50OR150
F6N0.50OR150
F6N0.50OR150
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F6N0.50OR150 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F6N0.50OR150
Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 150' ORANGE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela F6N0.50OR150 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 150' ORANGE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1305 pcs Podatkovni list F6 Series Datasheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer -
Debelina stene 0.025" (0.64mm) Atributi atributov Split Flexible Tube
Tip Self Wrap Serija F6®
Druga imena 1030-1478
F6N0.50OR150-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Zaščita tekočin - Dolžina 150' (45.72m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)