WDU75-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WDU75-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WDU75-100
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 100MA
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela WDU75-100 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 100MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4591 pcs Podatkovni list WDU75-100
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 7.5V Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 2.20" L x 1.69" W x 1.46" H (56.0mm x 43.0mm x 37.0mm) Serija WDU
Področje uporabe North America Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Brez porabe energije - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 7.5V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 100mA
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve cUL, UL