WDU75-200
WDU75-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WDU75-200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WDU75-200
Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 200MA
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela WDU75-200 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 200MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16298 pcs Podatkovni list WDU75-200
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 7.5V Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.69" W x 1.54" H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm Serija WDU
Področje uporabe North America Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 237-2326
WDU75-200-ND
delovna temperatura -10°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost - natančen opis 7.5V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Dolžina kabla 72" (1.83m)