Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V048F160M015
V048F160M015
V048F160M015
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V048F160M015 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V048F160M015
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 16V 240W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V048F160M015 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 16V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5166 pcs Podatkovni list V048x160x015
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 16V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 26V
Napetost - Vhod (maks.) 55V Tip Voltage Transformation Module
Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serija VI Chip® VTM®
Moč (Watts) 240W Pakiranje Tray
Paket / primer Module delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 95.5%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 16V 15A 26V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 15A