Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V048F240T012A
V048F240T012A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V048F240T012A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V048F240T012A
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 240W
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela V048F240T012A Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1735 pcs Podatkovni list V048x240y012A Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 26V
Napetost - Vhod (maks.) 55V Tip Voltage Transformation Module
Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serija VI Chip® VTM®
Moč (Watts) 240W Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 95.5% natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 26V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Aplikacije ITE (Commercial)